ZUWA

ZUWA-Zumpe GmbH, je rodinným podnikem s dlouholetou tradicí z německého Laufenu, založeným již v roce 1946 rodinou Zumpe.

V roce 1959 byla na trh uvedena řada objemových čerpadel s flexibilním kolem, která tvoří až dosud nosný výrobní program. Jedná se o samonasávací čerpadla s dodávkou media bez pulzací. Krátkodobý chod na sucho až 30 sekund nepoškodí čerpadlo. V závislosti na typu mohou čerpadla dodávat až 730 litrů/min. a mohou vytvořit maximální tlak 5 bar. Pružné gumové oběžné kolo (volitelný materiál dle čerpaného média) a vysoce kvalitní hydraulická skříň, dělají z čerpadla unikátní a léty osvědčený výrobek, užitný na širokou škálu abrazivních nebo chemicky agresivních čerpaných médií. V roce 2008 byl zaveden kvalitativní systém ISO 9001, firma je pravidelně prověřována německým TÜV-SÜD.

Rozmanitý sortiment čerpadel s flexibilním kolem, dávkovacích čerpadel, postřikovačů pro ochranu rostlin, plnících a proplachovacích stanic, zubových a membránových čerpadel, čerpadel na paliva a oleje a příslušenství čerpacích stanic a samozřejmě i běžných čerpadel pro dům a zahradu je poptáván na celém světě.

V následujícím přehledu jsou uvedeny pouze základní typy objemových čerpadel s flexibilním kolem. Celý sortiment je možno procházet na webstránkách výrobce www.zuwa.de v německém nebo anglickém jazyce.  K celému sortimentu vám můžeme technickou i cenovou informaci a zajistit dodávku. Na čerpadla a příslušenství poskytujeme běžnou záruku a zajišťujeme servis.

Ceny vybraných typů jsou uvedeny v následujícím souboru, další ceny budou součástí naší nabídky:

CENÍK ZUWA_Econt 15-.pdf (526589)


Čerpadlo pro odsávání z ploch až na úroveň 2 mm, vybavené speciální sací matrací a sadou hadic

Zčerpání vody až na 2 mm.

 

Návod_k_obsluze_čerpadel_ZUWA_2000-A,B,C,D,E,F_cz.pdf